קצת עלינו

 מכון רעות לפסיכותרפיה קיים משנת 2001. בעליו ומנהלו הכללי הוא הפסיכולוג מתי סוקניק, מנהלו המקצועי הוא ד"ר ערן שדך – פסיכולוג קליני ומדריך. ייחודו של המכון הוא בשילוב של מטפלים מהתמחויות שונות בעלי נסיון רב בתחומי היעוץ והטיפול הנפשי. קיומו של צוות רב מקצועי במכון מאפשר התאמת הגישה הטיפולית לכל פונה בהתאם לצרכיו.

מנהלו המקצועי של המכון ד"ר ערן שדך, פסיכולוג קליני בכיר ומדריך, אשר בצוותא עם ספי רוזן – פסיכולוג קליני מדריך, מנהלים את ישיבות הצוות וקבוצות ההדרכה של המטפלים במכון, המתקיימות אחת לשבוע.

המכון לאורך שנות פעילותיו פועל באווירה של שיתוף, תוך הפריה מקצועית הדדית בין אנשי הצוות. במכון נהוגה גישה של דלת פתוחה, המאפשרת התייעצות מקצועית בכל עת, של צוות המטפלים עם בכירי המכון, מה שמשקף את תחושת הרצינות, האחריות והאווירה בה אנו פועלים. אופי התנהלותו של המכון מקרין באופן טבעי על היחס האישי לו זוכה ציבור הפונים כבר עם הפניה הראשונית ובמהלך תקופת ההתקשרות. סביבת עבודה ייחודית זו, תורמת לקיומו של הגרעין הקבוע והיציב של מטפלים ותיקים ומנוסים, הצועדים עם המכון לאורך השנים.

המכון מציע את שירותיו המקצועיים לגורמים רבים, החל בפונים פרטיים, וכלה בחברות מסחריות, בנקים, משהב"ט, ביטוח לאומי, חברות ביטוח ועוד.